Básně
Cestopisy, průvodce
Citáty
Dětské knihy
Eseje a úvahy
Fantasy
Historické romány, novely, povídky
Hobby
Hudební
Knihy pro dívky
Knihy pro ženy
Krimi
Kuchařky
Literatura faktu
Myslivost a příroda
Osobnosti
Ostatní
Regionální
Snáře, proroctví
Učebnice
Vesnické romány
Vtipy a humorné publikace
Než přijede kovboj
Markéta Sýkorová

Popis:Ve věku 38 let dosáhla Simona téměř všeho, o čem snila. Má spokojené manželství, dospívající děti, dům, prosperující restauraci i koně. Tedy relativně vše, co by ji mohlo činit šťastnou. Přesto jí však život připadá spíš jako slupka na povrchu. V zaběhlé rutině se necítí šťastná a její vnitřní svět zeje prázdnotou a zmatkem. Rozhodne se udělat za svou osobní stagnací tlustou čáru a z bezpečného manželského přístavu vyplout na moře.
Opouští manžela a se svými dětmi odchází z města na venkov. Zde si pronajímá penzion, k němuž plánuje otevřít turistickou jízdárnu. Za pomoci své dcery Niny, která s ní lásku ke koním sdílí, shánějí na internetu vhodné koně. Při koupi jednoho z nich se seznamuje s pofiderním Jožinem, do kterého se během několika dní bezhlavě zamiluje…


Simonin příběh není jen milostným vyprávěním o hledání osudové lásky. Je také propleten vztahem mezi matkou a dcerou a zamýšlí se i nad hlubší podstatou života, nad zaběhlými názorovými systémy a morálními předsudky, které nás drží v omezeních a znemožňují nám tak naplno prožívat opravdové štěstí.
Formát po ořezu: 130 x 195Počet stran: 184Vázaná
ISBN 978-80-7268-882-1
Cena:219,- Kč
Koupit:
ks


« Zpět na výpis z kategorie «