Básně
Cestopisy, průvodce
Citáty
Dětské knihy
Eseje a úvahy
Fantasy
Historické romány, novely, povídky
Hobby
Hudební
Knihy pro dívky
Knihy pro ženy
Krimi
Kuchařky
Literatura faktu
Myslivost a příroda
Osobnosti
Ostatní
Regionální
Snáře, proroctví
Učebnice
Vesnické romány
Vtipy a humorné publikace
222 úloh k jednotným přijímačkám - český jazyk a literatura
František Brož – Pavla Brožová

Popis:Sbírka testových úloh, nazvaná 222 úloh k jednotným přijímačkám, je určena všem žákům, kteří se připravují na tzv. jednotné přijímačky z českého jazyka a literatury. V úvodu sbírky najdete základní informace o znalostech a dovednostech, které budou v letošních testech ověřovány, a také o typech testových úloh, s nimiž se v testech mohou žáci setkat. Hlavní část sbírky tvoří 222 zcela nových, dosud nikde nepublikovaných úloh, odvozených od obsahového vymezení testů, které zveřejnil CERMAT – organizátor jednotných přijímaček. Každá úloha je opatřena symbolem, který vyjadřuje, kdo by měl úlohu zvládnout. Tím je vlastně vyjádřena obtížnost úlohy. V závěru sbírky je uveden klíč správných řešení.
Garanty odborné úrovně sbírky jsou její autoři, zkušení odborníci s bohatou publikační činností, zejména v oblasti ověřování výsledků vzdělávání v českém jazyce a literatuře.
Sbírka samozřejmě není určena jen žákům, kteří se připravují k přijímacím zkouškám na střední školy. Mohou ji využívat i žáci ostatních ročníků, které přijímací zkoušky čekají třeba za rok či dva. Úlohami ve sbírce jsou totiž vesměs ověřovány základní jazykové a čtenářské dovednosti, které žáci nezískávají najednou, ale osvojují si je postupně.
Formát po ořezu: 145 x 205
Počet stran: 64
Brožovaná
ISBN 978-80-7497-087-0
Cena:79,- Kč
Koupit:
ks


« Zpět na výpis z kategorie «